حمل و نقل آنلاین | حمل اینترنتی بار

اعلام بار فوریه 1, 2017

حمل و نقل آنلاین

حمل و نقل آنلاین در صنعت ،وجود راه های ارتباطی مختلف،وسایل حمل کننده گوناگون و شرکت های حمل ونقل کالا و ترانزیت داخلی و خارجی همه و همه از رونق و پیشرفت صنعت ترانزیت کالا خبر می دهند و سرعت تحویل کالا از مبدا به مقصد روز به روز بییشتر می شود.

در گذشته برای حمل بار از مکانی به مکان دیگر،صاحب کالا می بایست به دنبال وسیله ی مناسب حمل کننده باشد تا بتواند محموله ی خود را به سلامت و اطمینان خاطر به مقصد برساند که در این میان نیازمند به حضور فیزیکی صاحب کالا و آگاه ساختن راننده و بررسی بار و وسیله ی حمل کننده بود که خود این کار با صرف وقت و هزینه ی زیاد همراه بود که علاوه بر آن خستگی وصرف انرژی نیز در میان بود.

ولی در حال حاضر وجود اینترنت جهانی و گوشی های هوشمند همراه که در همه مکان و همه زمان حاضر و قابل دسترسی هستند باعث شده که کار حمل بار با شتاب و سرعت مناسبی انجام گردد.

استفاده از شبکه های مجازی و اپلیکیشن های اجتماعی باعث شده که در کمترین زمان با یک اطلاع رسانی به سرعت خدمات و نیازهای روزمره خود را دریافت و با کمترین هزینه ها از آنها لذت برد.

در این راستا حمل اینترنتی نیز یکی از همین خدمات و اطلاع رسانی هاست که باعث می شود علاوه بر مزیت های گفته شده،صاحبان کالا به سرعت محموله های آماده ی حمل خود را برای حمل به اقصی نقاط جهان در معرض دید ناوگان حمل ونقل مناسب  از سراسر کشور قرار دهند ، به گونه ای که به صورت آنلاین و لحظه ای از پیشنهادات،قیمت ها،بارنامه ها ،شرکت های حمل ونقل مختلف، رانندگان با تجربه ،مسیرهای مختلف حمل بار و زمان بارگیری و تحویل آگاه شوند.

با به کارگیری و استفاده از مزیت حمل آنلاین ،گام موثری در شفاف سازی قیمت ها و درج قیمت های مصوب و قانونی برداشته می شود به طوری که دیگر دست دلالان بار و سود جویان عرصه ی صنعت حمل ونقل کشور کوتاه می شود و رانندگان داری وسیله ی حمل کننده دیگر با کامیون خالی مسیری را بر نخواهند برگشت و همواره بار برای حمل به موقع وجود خواهد داشت ،زیرا که از طریق حمل ونقل آنلاین به صورت آنی از وجود بارهای آماده برای حمل در زمان مناسب آگاه خواهند شد.

در حمل و نقل آنلاین صاحبان بار به راحتی و به سرعت با ثبت اعلام بارهای خود می توانند پیشنهادهای مناسب برای حمل بار خود را به اقصی نقاط جهان دریافت کنند.

حمل و نقل اینترنتی خدمتی نوین در پشرفت صنعت حمل کالا و ترانزیت می باشد که با سرعت زیادی رو به فراگیری عمومی است و به علت راحتی و کاربرد آسان آن می توان گفت که مورد استفاده ی تمام فعالان ناوگان صنعت حمل ونقل می باشد.

با حمل و نقل آنلاین و ثبت و دریافت اعلام بارها می توان از تجربه ی کادر مجرب و متخصص سایت آی ترابر جهت مشاور و استفاده از پیشنهادهای مناسب برای حمل بار موردنظر بهره مند شد.

حمل و نقل آنلاین

حمل و نقل آنلاین

 

۳ پاسخ ها به “حمل و نقل آنلاین | حمل اینترنتی بار”

 1. امیر عباس حاجیلو در ژانویه 1, 2018 @ 10:02 ق.ظ

  باسلام
  برای نمایندگی شرکت چه شرایطی باید داشته باشیم؟

 2. سعیدمحمدی در ژوئن 19, 2018 @ 7:17 ق.ظ

  سلام .یه بار وسایل منزل دارم از شاهین شهر به کرمانشاه
  خودم با نیسان آوردم یه خاور ۴تن یا نیسان کفایت میکنه .حداقل قیمت چقدره؟

 3. سعیدمحمدی در ژوئن 19, 2018 @ 7:17 ق.ظ

  خیلی سایت خوبیه.

ارسال نظر

برای ارسال آگهی باید عضو سایت شوید . اگر هنوز عضو سایت نشده اید هم اکنون عضو سایت شوید.